澳洲10官网登录

澳洲10开奖号码查询

NCAB Group organizuje seminaria różnego typu. Celem naszych seminariów jest poprawa jakości, niezawodności i efektywności kosztowej poprzez optymalizację projektu tak, aby spełniał on wymagania procesu produkcyjnego. Każde szkolenie może być dostosowane specjalnie do potrzeb klienta.

NCAB Group seminars about the world of PCBs
Nikolina Strezovska Dimidjijevskioch, PCB Engineer NCAB Group Sweden, organizuje seminarium techniczne.

澳洲10走势图怎么看

Be sure to follow us in social media so you don´t miss any webinars!

澳洲10开奖直播视频

Trendy techniczne w światowym przemyśle płytek PCB
Przegląd wyzwań technicznych, oczekiwań branży i światowych trendów w przyszłości.

Jak wyprodukować płytę obwodu drukowanego
Szczegółowy opis produkcji standardowej płyty PCB.

Nowe technologie
Prezentacja nowych technologii i ich wpływu na produkcję płytek PCB.

Czynniki kosztotwórcze w produkcji płytek PCB
Pokazujemy, co zwiększa „koszt” płytek PCB, jak projektanci mogą wpływać na koszty i jak zoptymalizować koszty bez uszczerbku dla niezawodności, poprzez zaangażowanie na etapie projektowania.

Wykończenia powierzchni
Zalety i wady popularnych powłok. Seminarium omawia też zasady obchodzenia się i przechowywania PCB z różnymi typami powłok.

HDI – High Density Interconnect
Jakie są typy konstrukcji HDI? Jakie są korzyści i jak można zoptymalizować projekt? Uwzględniono również zalecenia materiałowe i czynniki kosztowe.

IMS (Insulated Metal Substrate) – Izolowane podłoże metalowe
Kontrola cieplna, wyliczanie i projektowanie płyty IMS. Jakie są alternatywy dla płyt IMS?

Sztywno-giętkie
Od wyboru materiału, poprzez typy konstrukcji i wskazówki projektowe – dogłębny przegląd obejmujący płytki giętkie, sztywno-giętkie i półgiętkie.

Specyfikacja płytek PCB NCAB Group
NCAB wyjaśnia, dlaczego opracowaliśmy własną szczegółową specyfikację i wymagania produktowe, które zapewniają jakość i niezawodność dostarczanych przez nas płytek PCB.

Wprowadzenie do High Speed
Czym jest wysoka prędkość (high speed) i jak kontrolować prędkość sygnału? Przyjrzyjmy się materiałom, zastosowaniom i dobrym praktykom projektowania płytek PCB o dużej prędkości.

Płyty o kontrolowanej impedancji
Co to jest impedancja? Różne typy ścieżek o kontrolowanej impedancji. W jaki sposób tolerancje wpływają na impedancję?

DFM (Design For Manufacturing) – Projektowanie dla wytwarzania
Na tym szkoleniu można nauczyć się, jak uniknąć wysokich kosztów produkcji, jakie błędy robi się w plikach Gerber i dlaczego NCAB zadaje klientowi tak wiele technicznych pytań!

DFx – Design for eXcellence
Poniżej przedstawiamy DFM obejmujące inne elementy, które wpływają na stosowanie i uwzględnianie zasad projektowania, niezawodności i możliwości produkcyjnych zarówno przy produkcji, jak i montażu płytek drukowanych, przy jednoczesnym obniżeniu kosztów całkowitych.

Zatykanie przelotki
Co to jest i jakie są dostępne opcje? Prezentacja ta przedstawia zalety i wady wszystkich opcji i określa rozwiązania NCAB, które zalecamy w zależności od zastosowania i technologii.

IPC vs. Perfag
Jakie znaczenie praktyczne mają te różne standardy? W jaki sposób się je stosuje? Jakie są różnice pomiędzy IPC i Perfag, czy też lokalnymi normami danego kraju?

Rozwiązania Klasa 3 NCAB (poprzedni tytuł Niezawodność, IPC i NCAB) Dogłębnie analizujemy, w jaki sposób zapewnić niezawodność przy możliwie najniższych kosztach.

Klasa 3 IPC – podkreśla różnicę pomiędzy weryfikacją na poziomie produktu a weryfikacją kontroli procesu i prezentacji rozwiązania NCAB Group.

Materiały nadające się do produkcji bezołowiowej
Omawiamy nasze doświadczenia z produkcją bezołowiową i identyfikujemy czynniki ryzyka
Co oznaczają skróty Td, Tg, CTE i CTI? Jakie ma to znaczenie dla mnie jako projektanta? Jak wybrać i sporządzić specyfikację materiału.

Porady techniczne
Przedstawiamy i omawiamy czynniki ryzyka związane z rozwarstwianiem laminatów, znakowaniem laserowym, lutowanie bezołowiowe, nieprzydatne wykończenia powierzchni, nieodpowiednie specyfikacje płyt PCB itp.

Laboratorium NCAB Group Polska
Jakie analizy przeprowadzamy w naszym Laboratorium? W jaki sposób wprowadzamy ciągłe usprawnienia techniczne?

Aby uzyskać dalsze informacje i zarezerwować udział w szkoleniu, prosimy o kontakt z Kierownikiem ds. Kluczowych Klientów lub z Działem Obsługi Klienta w lokalnym oddziale NCAB Group Polska.

极速赛车三码计划 快乐飞艇五码计划两期 秒速赛车开奖软件下载